Акустична система-для гурманів комфортної їзди.

Якість звучання музики у автомобілі - це предмет гордості автовласника.

Якщо ви часто слухаєте музику і вона займає важливе місце у вашому житті,з часом постане потреба у якісному звуці.Перше,що доведеться зробити-знайти акустичну систему.

Автоакустика-це набір спеціалізованого обладнання,який призначається для покращення якості звучання автомобільної магнітоли або аудіосистеми.Таке обладнання встановлюється в передню і задню частини салону машини.Завдяки цьому створюється ефект об'ємного звуку,якого й намагаються досягти водії-меломани!

Замінивши штатну магнітолу, ви отримаєте ряд додаткових можливостей: зчитування карт флеш-пам’яті, GPS-навігація, синхронізація з Apple iPhone / iPod, відтворення більшості форматів аудіо і відео файлів і треків з плеєру чи телефону і навіть можливість виходу в інтернет. Оснащення модулем Bluetooth забезпечить можливість підключення камери заднього виду.

Підбираючи новий автозвук, перш за все врахуйте, що його установка потребує сумісності елементів, тому варто насамперед порадитись з майстром, який буде встановлювати його.

Ви можете доручити покращення акустики досвідченому спеціалісту компанії Благий і Ко, який в залежності від ваших музичних вподобань, особливостей вашого автомобіля і ваших фінансових можливостей, створить якісну аудіосистему автомобіля, запропонувавши вам акустичні системи, колонки, сабвуфери різних цінових категорій від провідних виробників FlyAudio, PMS, Dynavin, Phantom, RoadRover і nТray.

Коли енергія музики проникає у кров та змушує коритися бадьорим ритмам- все це ви отримаєте від якісної акустики!

Встановлення акустичних систем

Роботи по встановленню акустичних систем

Акустика BMW лип 4 0 By root

До вашої уваги кейс по встановленню акустичної системи.