Двигун-серце будь-якого автомобіля!

Як купити машину і через місяць не ремонтувати її? Плануєте тривалу подорож або готуєте автомобіль до нового сезону і хочете не турбуватись,що якась деталь несподівано вийде з ладу?

Відповідь - комп’ютерна діагностика!

Виконуючи комп’ютерну діагностику, використовуються найновіші прилади, які допомагають виявити будь-які несправності в автомобілі, а саме:

  • перевірка всіх найважливіших систем керування та агрегатів (круїз-контроль, клімат-контроль, ABS, бортовий комп’ютер, вихлопна система, система керування двигуном, електронні блоки керування та датчики);
  • читання, розшифровка та скидання кодів помилок. Адаптація виконавчих механізмів після ремонту/заміни датчиків чи деталей дозволить забезпечити коректну та злагоджену роботу всіх механізмів та деталей вашого авто;
  • діагностика подушок безпеки. Після ремонту подушок безпеки необхідно усунути помилки в пам’яті блоку. Ця процедура є особливо актуальною перед покупкою вживаного авто;
  • комп’ютерна діагностика двигуна автомобіля виконується тоді, коли двигун довго прогрівається чи погано заводиться, збільшилися витрати палива, двигун втратив потужність, наявні посторонні шуми, підвищені або занижені холості обороти. Під час діагностики двигуна перевіряється система вприскування, електропостачання, компресія.

Для виконання комп’ютерної діагностики ми підключаємо до бортових систем сканер, який зчитує всі коди, які транслює система автомобіля. Спеціаліст розшифровує отриманий код з допомогою спеціального програмного забезпечення і на основі отриманої інформації робить висновок про наявність збоїв чи несправностей в системі автомобіля виходячи з нормативів, зазначених виробником автомобіля. Сучасні технології діагностування дозволяють виявити практично всі несправності в системі і потребують значно менше сил і часу.

Виділені на діагностику декілька годин часу і невелика сума гарантуватимуть вам заощадження на раптових ремонтах і безпеку на дорозі.

Подбайте вчасно про свій автомобіль!

Комп'ютерна діагностика

Роботи по комп'ютерній діагностиці

Кейс по комп'ютерній діагностиці жов 2 0 By creator

До вашої уваги кейс по комп'ютерній діагностиці .