По телебаченню транслюється вирішальний футбольний матч, новини чи інтригуюче шоу,а ви за кермом? Всі найцікавіші телепередачі співпадають з поїздками?

Встановлення автотелевізора не лише повністю вирішить цю проблему, а й допоможе скоротати час довгих поїздок вам і вашим пасажирам. Ми підкажемо, яка модель телевізора підійде для вашого авто і встановимо його.

Переважно для цього підходять одно - і дводіодні телевізори з невеликим екраном, які встановлюються на приладову панель.

Вбудований ТВ-тюнер забезпечить можливість перегляду ваших улюблених телепередач. Ви зможете переглядати телевізійний сигнал в аналоговому і цифровому діапазоні, а також відеофайли з компакт-диску, USB-флешки чи карти пам’яті.

Хорошим варіантом є також встановлення автомобільного монітора, який відрізняється від телевізора наявністю зовнішнього джерела сигналу. Зображення в монітор передається з ТВ-тюнера чи звичайної магнітоли і з них ще можна керувати сигналом. Якщо доповнити автотелевізор чи монітор штатною автомобільною акустикою, автомобіль можна перетворити в свого роду кінотеатр на колесах.

Надаємо весь спектр послуг зі встановлення в автомобіль телевізорів і моніторів. Гарантуємо високу якість послуг за доступну ціну.

Подаруйте комфорт собі та свої пасажирам!

Монітори й телевізори

Монітори й телевізори

Роботи по встановленню моніторів

Монітор лип 4 0 By root

До вашої уваги кейс по встановленню моніторів.