Відеореєстратор-надійний свідок у ваших поїздках!

Перевірений спосіб довести свою правоту у спірній ситуації на дорозі - показати запис відеореєстратора. Цей маленький непримітний прилад, встановлений у вашому авто і правильно налаштований, може вирішити багато проблем як з охоронцями правопорядку на дорозі, так і з іншими учасниками дорожнього руху, а також  вберегти вас від зайвих витрат і навіть від судових справ.

 • роздільна здатність (якість) запису, від якої залежить чіткість відеозапису і деталізація. Бюджетні відеореєстратори мають роздільну здатність 640 x 480 (VGA) і фіксують лише маршрут руху автомобіля. Для кращої деталізації і чіткого зображення рекомендуємо реєстратор з якістю відеозображення 1280 х 720 (HD);
 • кадрова частота (кількість кадрів за секунду, FPS) від 15 до 60 вважається достатньою для розбирання запису ДТП;
 • кут огляду визначає ділянку місцевості, яка попадає в кадр. Він може бути 60-110 градусів по горизонталі і 100-160 градусів по вертикалі. при малому куті огляду в кадр попадають лише об’єкти, близькі до автомобіля, не видно сусіднього ряду і узбіччя;
 • оптимальним форматом відеозапису вважається H.264 (MPEG4 part 10), який  дає невеликі файли з допустимою якістю.
 • відеореєстратор включається і починає запис при подачі зовнішнього живлення від бортової електромережі;
 • датчик руху працює тільки при включеному реєстраторі і зарядженому акумуляторі;
 • встановлення відеореєстратора значно зменшить страх відповідальності під час керування автомобілем і захистить вас від закону і невиправданого покарання за порушення правил дорожнього руху;
 • відеореєстратор записує нові дані на місце старих;
 • зняте відео прив’язане до дати і часу, саме це дозволяє представити дані реєстратора як докази.
 1. Відеовихід (AV чи HDMI) для підключення телевізора, монітора чи ноутбука для перегляду відзнятого відео.
 2. Акселерометр (G-сенсор) забезпечує реагування на різкі зміни швидкості, повороти, удари автомобіля і перевід відеореєстратора в аварійний режим, в якому записується відео, захищене від видалення.
 3. GPS-приймач реєструє швидкість і записує маршрут руху,зберігає ці дані з супутника в окремому файлі або накладає на відеозображення.
 4. ІК-підсвітка призначена для зйомки в світлий час доби в режимі паркування автомобіля.

Рекомендуємо встановлення відеореєстраторів відомих виробників Celsior, Digital, Mystery, Supra, Park Sity, RS, Gazer, DOD, Smarty.

Правильно встановлений і налаштований  відеореєстратор забезпечить відео і аудіофіксацію ситуації навколо автомобіля під час його руху чи стоянки і послужить надійною доказовою базою в спірних ситуаціях на дорозі чи ДТП.

Реєстратори

Реєстратори

Роботи по встановленню реєстраторів

реєстратор лип 4 0 By root

До вашої уваги кейс по встановленню реєстраторів.