Хімчистка автомобіля - це видалення бруду, плям та бактерій.

Хімчистка автомобіля або простий шлях до ідеально чистого салону.

Пересуваючись власним автомобілем подбайте і про своє здоров’я.

Хімчистка - це досконале видалення шкідливих забруднень зі всіх поверхонь та закутків салону, професійне очищення, яке подарує новизну і свіжість поверхні, а вам приємне відчуття комфорту!

Проведення професійної хімчистки салону хоча би раз у півроку гарантує вам завжди чистий салон автомобіля!

Салон вашого автомобіля може виглядати завжди як новий!

Хімчистка-це не тільки протерти вологою ганчіркою підлогу, стелю і сидіння в салоні.Ми дійсно чистимо кожен міліметр, чистимо кріплення, заглядаємо під кожен ущільнювач, в повітропроводи...продовжувати цей список можна безкінечно!

Яким би охайним не був водій, з часом повітря в салоні стає важким. Це спричинено проникненням в тканину бруду і мікробів, які неможливо видалити звичайним пилотягом чи хімічними засобами. Побутовий пил, бруд, пісок, бактерії поступово накопичуються в салоні. Тільки глибоке хімічне очищення, за умови застосування якісних засобів, може повернути свіжість салону автомобіля. Наші клієнти замовляють часто як подетальну хімчистку (хімчистку окремих забруднених елементів, текстильних килимків, сидінь, стелі чи дверних карт), так і комплексну. Хімчистці підлягають усі матеріали: текстиль, велюр, шкіра, “алькантара”.

Переваги хімчистки салону в центрі детейлінгу Благий і Ко:

Проводиться демонтаж деталей салону для досконалого очищення поверхонь.
У вашому автомобілі не залишиться ні пилинки в недоступних місцях, проміжках, кутах і вентиляційній системі.
Внаслідок дотримання всіх технологічних процесів і використання сертифікованої хімії, вам не доведеться кілька днів їздити на целофанових пакетах, дихаючи дешевою хімією.В процесі хімчистки салону авто використовуються засоби, спеціально призначені окремо для шкіри, тканини, алькантари, пластику.
Використовуємо новітнє обладнання: торнадори та парогенератори, що дозволяє нейтралізувати можливі залишки хімії.
Після проведеної роботи гарантуємо відсутність прояву старих плям і бруду. Відсутність пошкодження елементів салону.
Подаруйте собі кілька вільних годин, залишивши ваш автомобіль у наших майстрів. По закінченні ви ​їдете на автомобілі зі свіжим, чистим, сухим салоном.
За допомогою озонатора ми проводимо дезінфекцію салону, що сприяє знищенню шкідливих мікроорганізмів та неприємного запаху.
Обробляємо поверхні салону автомобіля захисними складами окремо для шкіри, пластику і тканини.

Ви можете провести чистку салону свого автомобіля самостійно, але врахуйте наступне: вам вдасться прибрати в кращому випадку 10-20% бруду; ви затратите чимало часу і сил; без використання парогенератора і миючого пилотягу залишки хімічного засобу залишаться в тканині, що небезпечно для здоров’я; використовуючи неперевірені хімічні засоби ви можете пошкодити оббивку салону.

  • сухе прибирання салону автомобіля пилотягом;
  • задування спеціального  дезінфікуючого розчину;
  • видалення забруднень у важкодоступних місцях  за допомогою парогенератора;
  • повне висушування салону;
  • якщо салон шкіряний - виключно ручна чистка шкіри;
  • нанесення кондиціонеру для шкіри та пластику.

Сівши у салон автомобіля будь-якого з наших клієнтів, які систематично замовляють хімчистку салону (або після проведення процедури хімчистки салону), ви будете мати відчуття, що сидите у салоні нового автомобіля! Заплативши за повну хімчистку салону автомобіля від 90$, всього за 24-36 годин ви отримаєте ідеально чистий салон.

Зробіть хімчистку салону і подаруйте собі відчуття приємного оновлення,чистоти і комфорту!

Хімчистка автомобіля