Запах у салоні автомобіля - важлива складова комфортної їзди.

Коли ви сідаєте до новенького авто,ви не відчуваєте сторонніх запахів.Тут є тільки свіжий запах нових матеріалів.Але з часом салон авто поглинає різноманітні запахи:вогкості,тютюну та навіть їжі і напоїв.

Несвіжий аромат тютюну, бензину, вихлопних газів і дорожнього пилу, стійкий запах від кондиціонерачи після перевезення тварин - все це ті випадки, коли необхідно використовувати професійне дезодорування салону. Сухий туман нейтралізує неприємні запахи, які встигли «сховатися» внедоступних місцях .

З послугою "Сухий туман" ви отримаєте:

Технологія очищення повітря сухим туманом - це безпечний і ефективний спосіб боротьби з неприємними запахами. Навіть найстійкіші перестануть турбувати.Обробка займає мінімум часу, а результат зберігається надовго.Запах розповсюджується по всьому салону, а не тільки перед водієм.
«Сухий туман» проникає у всі важкодоступні місця, куди фізично неможливо добратись за допомогою мийних засобів.Час обробки салону 30-40 хвилин(залежно від розміру автомобіля), при цьому запах не маскується, а знищується.
Забирає запах в салоні швидко та ефективно.Не залишається запаху хімічних речовин, а запах свіжості залишається протягом 2-4 тижнів.
Якщо розглянути проникність сухого туману, то вона становить 99% і при цьому не псуєобшивку салону.Жоден мийний засіб не може цим похвалитися. Наявність сертифікатів якості.

Усуньте будь-який запах швидко, ефективно і на довгий час за допомогою послуги"Сухий туман".

Дезодорація салону

Роботи по дезодорації салону

дезодорація lada лип 4 0 By root

До вашої уваги кейс по дезодорації салону автомобіля Lada