Хімчистка салону-задоволення,якого вартий ваш автомобіль!

Хімчистка стелі салону автомобіля - це досить складний процес в порівнянні з іншими елементами салону, оскільки стеля покрита не просто тканиною, а хедлайнером, який складається з декількох шарів піни, волокнистого матеріалу і безпосередньо відкритої тканини. Зазвичай стеля є пористою і швидко вбирає запах і дим від паління, надовго затримуючи його.

Намагаючись самостійно почистити стелю салону автомобіля, ви можете легко її пошкодити, а це вкрай небажано, оскільки стеля виконує такі важливі функції як ізолювання автомобіля від холоду та пониження рівня шуму і вібрації.

Професійна хімчистка стелі салону - підтримайте чистоту та продовжіть термін її експлуатації.

Виконуючи професійне чищення панелі салону автомобіля, майстер ретельно очищує її від попередніх шарів поліролю і пилу і тільки тоді виконує її полірування. Замовляючи цю послугу, ви надовго забудете про пилюку на пластиковій поверхні. Вам більше не доведеться постійно протирати її,а після нанесення якісного поліролю панель буде сяяти і виглядати як нова протягом довгого часу.

Основна ціль хімчистки сидінь - створення комфорту і затишку в автомобілі!

Наша компанія багато років займається наданням цієї послуги. За ці роки випробували різну хімію, кілька разів повністю міняли технологію роботи. Набравшись досвіду, зупинилися на кращих, ефективних методиках.

Головний зміст полягає в підборі якісних професійних мийних засобів, засобів для виведення плям,технічного обладнання,технології виконання роботи та індивідуальному підході до кожної з проблем клієнта.

Тільки дотримання цих вимог забезпечує справді якісну хімчистку сидінь:

  • видалення абсолютно всіх забруднень;
  • проведення дезінфекції покриття;
  • відновлення кольору тканин оббивки сидінь та блиску шкіри;
  • виведення неприємного запаху.

Наші працівники добре знають різні види забрудень,тип тканини та методи їх обробки:для кожного типу забрудення підбирається окремий мийний засіб.

Послуга хімчистки багажника автомобіля є необхідною у випадку підготовки автомобіля до продажу, а також як чергове генеральне прибирання автомобіля. Плями і розводи на оббивці багажника з’являються значно частіше і є набагато стійкішими, ніж на інших деталях автомобіля через необхідність перевезення багажу. Завдяки використанню сучасної технології є можливим видалення будь-яких забруднень в багажнику вашого автомобіля.

На підлозі вашого автомобіля з'явилися соляні розводи та плями або є домашні улюбленці, які залишають багато шерсті в салоні?

Ви хочете зробити "генеральне" прибирання салону?Тоді починати потрібно з підлоги.

Навіть регулярне прибирання підлоги в салоні автомобіля не врятує ковролін від снігу, бруду і пилу, які поступово в’їдаються в покриття. Тому хімчистка підлоги автомобіля - це процедура, яку необхідно виконувати як мінімум один раз на рік або при переході з весняного на літній період та навпаки.

Не важливо зима чи літо, ми почистимо та відреставруємо салон вашого авто в будь-яку пору року.

  • Хімчистка багажнику
  • Хімчистка багажнику
  • Хімчистка багажнику
  • Хімчистка багажнику
  • Хімчистка багажнику
  • Хімчистка багажнику

Роботи по хімчистці окремих деталей