Здоров'я за кермом-вибір кожного водія!

Як знешкодити неприємні запахи та уникнути багатьох вірусних і алергічних захворювань?

Чи можливо усунути буквально всі запахи, віруси, бактерії, мікроорганізми без сліду?

Як стверджують вчені, повної дезінфекції салону автомобіля можна досягти тільки озонуванням.

Озонування-це ефективний і безпечний спосіб дезінфікувати салон автомобіля.

Послуга,яка подарує неймовірну свіжість та особливий мікроклімат всередині авто,що,в свою чергу,покращить ваш настрій і збереже здоров'я.

Переваги озонування:

Здоров’я за кермом - вибір кожного водія. Шкідливі речовини осідають на поверхню салону вашого автомобіля, які можуть неабияк зіпсувати стан вашого здоров’я та негативно впливати на ваших пасажирів (особливо дітей). Озон здатний дійсно повністю, а не частково знищити бактерії, віруси, грибки, цвіль, а також всі неприємні запахи в салоні автомобіля.
Дезінфекція автомобіля озоном – надійний спосіб позбутися від усіх видів шкідливих мікроорганізмів. У природі не існує стійких до озону форм мікробів. Він знищує їх в 300 разів швидше, ніж будь-які інші дезінфектори. Озон повністю видаляє навіть найстійкіші і неприємні запахи в Вашому авто.
Виконавши своє завдання, озон перетворюється в кисень, не залишаючи слідів у вигляді запахів, плям, шкідливих речовин. Ще один важливий позитивний момент: вам не потрібно щось виносити, розбирати в салоні. Апарат озонатор виконає свою роботу автоматично.
Озон знищує алергени в повітрі та, як доведено вченими, він необхідний для нормального функціонування організму людини й тварин. Ефективний, безпечний, екологічно чистий. Не утворює токсичних побічних продуктів.

Зробіть озон-якісну дезінфекцію салону і ви отримаєте абсолютно чистий салон без шкідливих бактерій та неприємного запаху!

Озонування

Роботи по озонуванню салону

озонуванння лип 4 0 By root

До вашої уваги кейс по озонуванню салону автомобіля.