Усунення неприємних запахів або доглянутий салон із запахом свіжості!

Як відомо, для сучасної людини автомобіль не розкіш, а засіб пересування. Але він повинен бути комфортним і доглянутим. Сторонній запах у салоні автомобіля – досить поширена проблема і викликаний може бути різними причинами!

Вченими доказано, що запах в салоні автомобіля досить сильно впливає на водія. Наприклад, запах свіжого хліба викликає роздратування, що може спровокувати перевищення швидкості, а запах кави чи лимону - допомагає сконцентруватись. Але не думайте, що повісивши в салоні дезодорант з відповідним запахом, ви отримаєте бажаний результат. Справа в тому, що запахи мають властивість змішуватись між собою і часто при боротьбі з одним запахом за допомогою іншого виходить третій, ще більш неприємний. Тому дезодорант не є панацеєю.

Для отримання справді свіжого запаху в салоні автомобіля необхідно провести комплексне видалення неприємних запахів, що включає в себе:

  • повну хімчистку салону;
  • багаторазове миття забруднених деталей;
  • довге озонування;
  • дезодорацію сухим туманом.

В результаті проведення хімчистки салону концентрація запахів значно зменшується, але запах тютюну чи парфумів може частково залишитись. Для повного усунення запаху тютюну в салоні автомобіля необхідно:

  • ретельно помити пластикові панелі спеціальним мийним розчином;
  • почистити тканинну оббивку;
  • пропилососити килими;
  • очистити попільничку.

Для боротьби з мікроорганізмами і пліснявою проводиться довге озонування: салон автомобіля наповнюється озоном, який, вступаючи в реакцію з іншими молекулами, миттєво видаляє будь-який запах.

Необхідною умовою проведення озонування є попередня повна хімчистка салону.

І тільки завершальний етап-дезодорація сухим туманом- наповнить повітря в салоні автомобіля бажаним приємним запахом. Справа в тому, що сухий туман проникає у кожну щілину, в дверні карти, оббивку салону і навіть в повітропроводи кондиціонера.

Видалення неприємних запахів від наших майстрів-гарантія свіжого повітря у вашій машині!

Видалення неприємних запахів

Роботи по видаленню неприємних запахів

усунення запаху лип 4 0 By root

До вашої уваги кейс по видаленню неприємних запахів з сал