Хімчистка салону

Хімчистка салону "задешево" може призвести до алергії та онкозахворювань.

Жоден справжній професійний детейлінг ­центр не стане використовувати для хімчистки дешеві токсичні засоби. Компоненти яких складаються з найнебезпечніших ­ сполук хлору і формальдегідів, котрі в "кращому" випадку викликають алергічні реакції, в гіршому­ хронічну алергію та онкологічні захворювання у всіх, хто їздить у цьому авто. Відтепер низька вартість хімчистки салону автомобіля як мінімум викликає підозру.


Дешевий засіб для хімчистки  неможливо повністю видалити з матеріалів оббивки. Він поступово отруює здоров'я пасажирів і водія, оскільки після чищення він залишається в салонній оббивці. 
 

Що робити? Кому довірити хімчистку салону автомобіля? 


 Довіряти потрібно репутації детейлінг ­центру. Очевидно, що краще заплатити один раз за якість і безпеку, ніж потім шукати справжніх професіоналів і платити їм за повторну чистку і видалення шкідливої хімії з салону автомобіля. 


 Чому салон автомобіля можна сміливо довірити “Благий і Компанія”?


 У центрі автодетейлінгу “Благий і Компанія” користуються засобами з Європейською сертифікацією. Це безпечні препарати відомих європейських і американських брендів: Frescura, Nanox, Doctor Wax, HBC. Залишки препаратів обробки максимально видаляються з оббивки і інших поверхонь салону. Використовується повний набір професійного обладнання: парогенератор, торнадо, апарат високого тиску, промисловий порохотяг та сушка, тільки спеціальні щітки та ганчірки. Діє гарантія.  Автомобіль можна забрати вже через 8 ­-10 годин.