Тонування автоскла або як зробити автомобіль зручним,безпечним і красивим!

Тонування скла автомобіля - чудовий спосіб покращити зовнішній вигляд автомобіля, підкреслити смак власника і, головне, зробити автомобіль більш комфортним і надійним, збільшити термін його експлуатації.

Тонування скла вікон автомобіля надасть презентабельного зовнішнього вигляду вашому автомобілю, підкреслить його красу та індивідуальність.

Завдяки тонуванню скла ви можете спостерігати все, що відбувається на вулиці, і при цьому залишатися непомітними для цікавих очей перехожих .Не забуваємо і  про зменшення ефекту засліплення:oчі водія будуть захищені від сонячних променів вдень,а вночі - від фар зустрічних авто.

Тонування збереже салон від вигорання та сонячних відблисків.У разі виникнення аварії скло не розлетиться на шматки, а надійно стримається плівкою.

Сьогодні технологія тонування автомобілів досягла нових вершин, а наявність гами кольорів, рівні світлопроникнення плівки задовольнять будь-кого.

Великою популярністю користується спеціальна тонуюча плівка, яку можна легко наклеїти, не демонтуючи  обшивки дверей та скло з вікон машини.

Більше інформації про тонування вікон

Великий спектр плівок, які є в нашому арсеналі, задовольнить побажання найвибагливіших автовласників.

Як люблять казати:”Кращі вибирають кращих”.Так і ми .Працюємо тільки з найкращими плівками.

Американська плівка Llumar.Гарантія якості від виробника - 10 років.

Американська плівка Armоlаn - гарантія 3 роки.

Атермальна плівка - гарантія 10 років.Вбереже Вас і ваших рідних від ультрафіолету.

Вона дозволяє значно знизити температуру повітря в салоні і тим самим захищає оббивку та інші деталі інтер'єру від вигорання.

Атермальна плівка не дає проникнути 80% сонячного тепла. При цьому прозорість скла зберігається, а водій комфортно почувається в спекотну погоду.

Ті, хто вибрав тонування атермальною плівкою, можуть собі дозволити затонувати все автомобільне скло включаючи і лобове.А ми, в свою чергу,надаємо документ для проходження техогляду в Європі.

Зміцнююча бронювальна плівка на скло автомобіля - найкращий  захист майна всередині автомобіля.

Таке тонування зміцнить скло автомобіля на стільки, що часом і десяти хвилин буде мало для того, щоб зловмисник проник в автомобіль.Основне завдання броньованої плівки - зберегти цілісність скла. Навіть якщо скло було розбите, плівка з’єднує його воєдино, перешкоджаючи проникненню небажаних гостей у ваш автомобіль.

Антивандальна плівка для захисту авто - перетворюємо салон в неприступну фортецю.

Сьогодні наявність такої плівки на склі вашого автомобіля  швидше необхідність, ніж мода.

Посилення такою плівкою може зробити салон машини неприступною фортецею. Захист не дозволить грабіжникам не тільки проникнути в автомобіль за цінними речами, але і запобіжить розбійним нападам і захистить водія з пасажирами.

Що отримує автомобіль від посилення скла антивандальною плівкою.
 1. У разі аварії вберігає від уламків скла людей, що знаходяться в авто.

 2. Затоноване антивандальною плівкою скло не дозволяє злодіям швидко його розбити.

 3. Плівка встоїть перед ударами ножем, викруткою, ломом, сокирою і іншими знаряддями зловмисників. Експерименти довели, що дана плівка витримує удар пробивальника, наявного в поїздах метро або тролейбусах, і навіть гострою частиною будівельного молотка. При цьому автомобільне скло без плівки відразу розсипається від удару подібного інструменту.

Антивандальна плівка для скла буває як прозора, так і тонована. Тонована забезпечує захист від поглядів цікавих пішоходів і автомобільних злодюжок.

Тільки чітке дотримання технології забезпечить якість і довговічність тонування. У 75% випадків при самостійному нанесенні плівки виникають позаштатні ситуації: псується плівка, неправильний розрахунок чи нанесення.

Використання якісної плівки для тонування  дозволяє нам давати гарантію не менше як на 2 роки на виконану роботу. Маючи великий досвід у виконанні тонування, спеціалісти компанії Благий і Ко можуть виконати роботу будь-якої складності.

В компанії Благий і Ко працюють досвідчені спеціалісти і є всі необхідні умови і засоби для того, щоб забезпечити строге дотримання всіх етапів  процесу тонування скла автомобіля.

Як ми це робимо:

 • обробляємо поверхню скла спеціальними засобами;
 • готуємо викрійку потрібної форми з плівки відповідно до лекала;
 • нагріваємо плівку спеціальним феном;
 • повторно очищуємо скло;
 • спеціальними інструментами розподіляємо плівку по поверхні скла;
 • видаляємо повітряні бульбашки і нерівності, сушимо матеріал;
 • ретельно перевіряємо отриманий результат.

Використовуючи нову унікальну технологію, ми наносимо плівку не знімаючи карт дверей.Завдяки такій роботі не пошкодяться ущільнювачі і збережеться дилерська гарантія автомобіля.

Замовивши послугу тонування,ви залишаєте авто у нас на кілька годин,а в результаті отримуєте тюнінг у вигляді затемнених вікон.

Затонуйте вікна вашого авто - натомість отримаєте комфорт та безпеку!

 • Тонування вікон автомобіля
 • Тонування вікон автомобіля
 • Тонування вікон автомобіля
 • Тонування вікон автомобіля
від $20