Чи не ідеально захищена та сяюча машина є вашою мрією?

Послуга нанопокриття кузова автомобіля для тих,хто дійсно любить свій автомобіль і дбає про його зовнішній вигляд.

Нанопокриття - це довготривалий захисний шар з гідрофобним ефектом.

Створена щільна плівка підсилює насиченість поверхонь автомобіля і є надійною протидією швидкому забрудненню та утворенню дрібних подряпин.

Ви знаєте, чому квіти лотоса ніколи не забруднюються і не намокають? Справа в тому, що вони покриті шаром воску. А чи можливо надати покриттю автомобіля такої ж властивості “виходити чистим з води”? Чудовий винахід “нанопокриття” надійно захищає ЛФП від будь-яких поверхневих пошкоджень!

На незахищеному кузові опади у вигляді дощу чи снігу, сліди від комах і птахів проїдають лак на декілька мікронів за 2-5 годин, а відмити ці сліди можливо лише на автомийці з використанням спеціальних засобів.

Автомобіль,який покритий нанокерамікою, не потребує миття спецзасобами, натирання і інших довготривалих та затратних процедур, які завдають шкоди ЛФП.

Нанопокриття володіє гідрофобними і олеофобними ефектами, які забезпечують самоочищення поверхні.

Захист керамікою кузова вашого автомобіля має ряд переваг

Захисний бар’єр від зовнішніх агресивних факторів навколишнього середовища.

Блок подряпин, що викликають виникнення корозії металу. Збереження блиску і глибини кольору автомобіля на тривалий час. Стійкість до подряпин.

Міцний гідрофобний шар створює ефект самоочищення. На поверхні автомобіля не втримуються бруд та вода. Кузов менше забруднюється і дуже легко відмивається.
Нанопокриття – водовідштовхувальне під час опадів, при сонячній погоді - ідеальний блиск. Легке видалення рослинної смоли, бітуму, масляних плям, пташиного посліду.
Внаслідок унікальних властивостей нашого продукту поверхня кузова отримує менше механічних пошкоджень: не дозволяє утворюватись маленьким подряпинам і затертостям.
Завдяки нанопокриттю іде захист зовнішнього вигляду автомобіля від впливу навколишнього середовища, тим самим зменшується швидкість старіння автомобіля.
Економія грошей на мийці та поліруванні. Захищене авто не потребує миття спецзасобами, натирання і інших довготривалих та витратних процедур.

Заплативши за одношарове нанопокриття в розмірі від $90, ви отримаєте річну гарантію на захист кузова вашого автомобіля від руйнівних чинників довкілля, дрібних подряпин і як бонус - блискучий кузов автомобіля.

Покрийте авто нанокерамікою і отримайте карамельний блиск та довготривалий захист!

  • Нанопокриття автомобіля
  • Нанопокриття автомобіля
  • Нанопокриття автомобіля
  • Нанопокриття автомобіля
  • Нанопокриття автомобіля

Роботи по нанопокриттю автомобіля

Nanotol на Audi A6 лис 26 0 By root

До вашої уваги кейс - нанесення нанокераміки Nanotol на A

Нанопокриття на Mercedes-Benz 350 лис 24 0 By root

До вашої уваги кейс - нанопокриття на вікна та кузов авто