Полірування - нове життя для вашого авто!

Яким би акуратним власником авто ви не були, настає той вкрай неприємний момент, коли ви бачите на кузові вашого автомобіля потворну тонку білу риску, а може і не одну. Ви починаєте згадувати всі кущі і дерева, які могли торкнутись кузова, щітку, якою ви чистили сніг… але це вже не так важливо. Потрібно вирішувати проблему негайно, бо інакше через деякий час ви побачите ще й плями іржі.

Насправді поява подряпин на кузові є явищем неминучим і це не є велика проблема. Якщо вчасно звернутись до спеціаліста і усунути її на початковій стадії, то це обійдеться вам без зайвих клопотів і витрат.
Маючи досвід більше 10 років у наданні послуги заполіровування подряпин на кузові автомобіля, спеціалісти компанії Благий і Ко володіють сучасними методиками і користуються професійним інструментом і матеріалами.

Якщо подряпина пошкодила тільки шар лаку і не зачепила грунту, її можна легко усунути
шляхом механічної обробки ЛФП.

Залежно від глибини пошкодження полірування проходить в два або три етапи. На кожному наступному етапі  використовуються м'якші насадки і пасти з дрібнішим зерном.

Якщо ж подряпина виявилась глибшою, використовується складніша технологія або навіть фарбування цілої деталі.

Бажаючи зекономити, власники авто часто намагаються самостійно усунути подряпину. Але дізнавшись, що для заполіровування подряпини необхідно захищене від попадання пилу приміщення, полірувальна машинка і набір кіл, витратні матеріали (паста, фарба, лак), багато вільного часу і досвід, стає зрозуміло, що цю справу краще довірити професіоналам.

Заплативши за послугу заполіровування подряпини всього 1 $ за 1 см, ви отримуєте гарантію, що навіть під лупою не зможете помітити сліду подряпини.

Зробіть полірування,якщо подряпини на вашому авто зайві,а дзеркальний блиск саме те!

  • Заполірування подряпин
  • Заполірування подряпин
  • Заполірування подряпин
  • Заполірування подряпин