Встановлення додаткової шумоізоляції автомобіля

Тиха їзда можлива в кожному автомобілі!

А чи знаєте ви про те, що шум негативно впливає не лише на вуха, а й на організм людини в цілому, провокуючи роздратування і порушуючи стан рівноваги? Щоб уникнути факторів, які  провокують стрес і втомлюваність варто обезшумити своє авто!

Багато виробників, прагнучи мінімізувати собівартість автомобіля, не приділяють належної уваги шумовіброізоляції. Це пояснюється також високою якістю сучасних доріг в цілому світі, чого не скажеш про наші дороги, “переваги” яких роблять віброшумоізоляцію достатньо важливим моментом.

Шумоізоляція автомобіля - це ваша безпека і хороше самопочуття, тому її варто встановити хоча б в найбільш проблемних місцях кузова.

Створивши в своєму автомобілі бар’єр для звукових хвиль, ви назавжди забудете про всі шуми, які створюють шини, двигун, трансмісія, вітер і т.п. В першу чергу ви помітите ефект шумоізоляції на звучанні своєї аудіосистеми. А якщо висока швидкість це ваше, то з встановленою шумоізоляцією ви вже не відчуєте того загального гулу, який складає враження, що авто ось-ось злетить.

В результаті встановлення вібро-шумоізоляції ви отримуєте::

Забезпечення тихої та спокійної їзди по будь-якій дорозі. Зниження рівня шуму скорочує втомленість водія і пасажирів. Підвищується рівень комфорту та концентрація уваги.
Ви зможете насолоджуватись музикою, яку не будуть заглушати звуки, які виходять з погано закріплених деталей салону-музика в салоні звучить ідеально. Після ущільнення металу звук не гуляє і навіть недорога акустика дає гідне звучання.
Краще збереження тепла всередині салону. Збільшення ефективності роботи обігрівача.Влітку авто довше зберігає прохолоду, взимку - повільніше охолоджується, зберігаючи тепло в салоні.
Матеріал - екологічно безпечний та легко встановлюється. Має герметичні, антикорозійні властивості, стійкий до механічного впливу, дозволяє застосовувати на всіх поверхнях кузова.
Шум від мотора чути не через капот, а через моторний відсік. І якщо його ізолювати, то звуки сильно знизяться або будуть поглинатися настільки, що їх буде вже не так чітко чути.
Після якісно виконаної шумоізоляції, знижується вібраційне навантаження авто,що дозволяє впевнено контролювати ситуацію на дорозі. Вам більше не доведеться сильно підвищувати голос при розмові під час руху, і Ви помітите різницю між відкритими і закритими вікнами під час їзди.

Процес встановлення шумоізоляції є технологічно складним, вимагає професійних пристроїв і матеріалів, а також немалого досвіду

  • знімаємо всі обшивки, сидіння, килимки, бережно розбираємо салон;
  • деталі кузова очищуємо від бруду, висушуємо, обезжирюємо;
  • видаляємо пошкоджені елементи заводської чи попередньої шумоізоляції;
  • розігріваємо промисловим феном матеріал для віброізоляції і з допомогою спеціальних валиків щільно приклеюємо їх до поверхні кузова, забезпечуючи повне їх прилягання;
  • наносимо на віброізоляцію шумопоглинаючі пористі матеріали, призначені для затримки звуку;
  • усуваємо причини скрипіння всередині салону;
  • збираємо салон і тестуємо якість проведених робіт.

Віброшумоізоляції підлягають двері автомобіля, підлога, стеля, багажник, колісні арки і капот.

Для досягнення максимальної ефективності встановлюваної віброшумоізоляції ми підбираємо матеріал окремо для кожної зони з врахуванням поверхні і віброшумонавантаження зони. Правильне компонування матеріалів, якими виконується вібро- і шумоізоляція гарантує найкращу якість з оптимальними затратами.

Отримавши безкоштовну консультацію спеціаліста нашої компанії, ви зможете вибрати для свого автомобіля оптимальну програму віброшумоізоляції.

Замовляй шумоізоляцію автомобіля і насолоджуйся комфортною їздою!

Шумоізоляція автомобіля