Шумоізоляція авто-для тих,хто любить комфорт!

Яка, на вашу думку, деталь є найбільшим джерелом шуму в салоні автомобіля?

Дверки? Так, через них дійсно проникає багато шуму крізь великі металічні площини.

Чи може капот? Справді, особливо на великій швидкості і їзді в дощ.

Підлога теж є досить вібронавантаженою зоною, як і багажник і панель.

Однозначну відповідь на це запитання складно дати, оскільки кожен автомобіль (марка, модель) має свої слабкі сторони, які потребують обезшумлення.

Провівши огляд вашого автомобіля на предмет необхідності встановлення віброшумоізоляції, спеціаліст компанії Благий і Ко визначить, які деталі вашого автомобіля завдають найбільше шуму і які з них потребують першочергового обезшумлення.

Виконання віброшумоізоляції дверок відчутно (на 30-50%) знижує рівень загального шуму в салоні. Найскладнішим етапом є розбирання дверок і зняття обшивки. Далі виконується очищення, обезжирення металу і обклеювання дверок вібродемпфіруючим матеріалом. Якісне встановлення віброшумоізоляції вимагає правильного вибору матеріалу і вправності в нанесенні матеріалу, що можливе лише за наявності достатнього досвіду і необхідного обладнання. Перевагою обезшумлення дверок є покращення акустики встановлених в них динаміків.

Встановивши віброшумоізоляцію на стелю вашого автомобіля, ви більше не почуєте завивання вітру при швидкій їзді і звуків дощу чи граду. Найбільшого досвіду і майстерності в процесі виконання обезшумлення стелі вимагає зняття обшивки через пластикові накладки на лобовому склі, між боковими дверками і в районі багажника. Вибираючи матеріал для шумоізоляції стелі, важливо врахувати його вагу, адже надмірна вага може вплинути на маневреність автомобіля. Також матеріал потрібно підбирати не надто товстим, щоб обшивка стелі стала на своє місце.

Особливо актуальним є обезшумлення капоту для дизелів, оскільки вібраційне навантаження від двигуна сильно відчутне на великій площі капоту. Шумоізоляція капоту виконує функцію теплоізоляції, запобігає швидкому нагріванню двигуна влітку і його охолодженню зимою, в результаті двигун зношується набагато менше.

Сильним джерелом шуму в салоні є підлога, що зумовлено вібрацією дорожнього полотна і ударів дрібних камінців по дну автомобіля. Матеріал для обезшумлення підлоги вибираємо максимально важким, товщиною 4-8 мм. Особливу увагу слід приділити аркам коліс. Вражаючого ефекту в обезшумленні салону вашого автомобіля можна досягти якщо правильно підібрати і встановити віброшумоізоляційні матеріали на підлогу.

Встановіть якісну шумоізоляцію і насолоджуйтесь улюбленою музикою або тишиною!

  • Подетальна віброізоляція
  • Подетальна віброізоляція
  • Подетальна віброізоляція
  • Подетальна віброізоляція
  • Подетальна віброізоляція

Роботи по подетальній шумоізоляції

Віброізоляція підкрильників Toyota Prado жов 24 0 By creator

До вашої уваги кейс по подетальній віброізоляції .

Шумоізоляція багажника жов 17 0 By creator

До вашої уваги кейс по подетальній шумо-віброізоляції.