Чи не автомобіль без вм'ятин є вашою мрією?

Незначне зіткнення з іншим автомобілем чи велосипедом залишило неприємний слід на кузові вашого автомобіля і гіркий осад на душі? Невдало припаркувалися, залишилася вм’ятина після транспортування вантажу чи може заправочний пістолет залишив свій слід на кузові?

Не сумуйте, ця проблема вирішується досить легко завдяки технології PDR, яку ми успішно застосовуємо в подібних випадках. Всього декілька годин роботи  спеціалістів компанії Благий і Ко плюс унікальний інструмент, і ви не знайдете сліду пошкодження на кузові вашого автомобіля.

Якщо ви думаєте, що така послуга коштує дорого, то  будете приємно здивовані: ціна за видалення вм’ятин з використанням технології PDR в 2 рази менша від традиційних способів усунення вм’ятин. Ви запитаєте, як таке можливо? Спеціальна система клейових присосок і гачків у руках вправного майстра виглядає як справжня магія! Вм’ятина легко вирівнюється, а заводська фарба і лак повністю зберігаються.

Ми можемо собі дозволити дати вам стовідсоткову гарантію і можливість оплати після надання послуги, оскільки беремося лише за пошкодження, які точно можемо усунути.

Витягнувши вм'ятину, ми повернемо вашому авто ідеальний зовнішній вигляд!

  • В роботі
  • Вм'ятина до
  • Вм'ятина після